هندزفری بروفون مدل BM36

بازدید : 1228   |      

کد محصول : eks-handsfree-borofone-bm36

برند : بروفون
مدل : BM36
رابط‌ : جک 3.5 میلی‌متری صدا
نوع اتصال : با سیم
نوع گوشی : دو گوشی
مناسب برای آیفون و اندرویدهندزفری با سیم bm52 محصولی از شرکت بروفون است که با طراحی ساده ای دارد که در دو رنگ سیاه سفید تولید شده و برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است .طول این هندزفری 120 سانتی متر است که طولی استاندارد و مناسب استفاده های مختلف است . کلید کنترل تک دکمه ای نیز بر روی کابل این هندزفری قرار گرفته است که با برای استپ ، پخش ، جواب دادن یا یا اتمام تماس و ... قابل استفاده است.این هندزفری از کیفیت صدای بالایی بر خوردار است هنگام گوش دادن به موسیقی یا ... گوش هایتان راحت خواهند بود و شما از صدایی که گوش می کنید لذت خواهید برد.

هندزفری با سیم bm52 محصولی از شرکت بروفون است که با طراحی ساده ای دارد که در دو رنگ سیاه سفید تولید شده و برای گوشی های آیفون و اندروید مناسب است .

طول این هندزفری 120 سانتی متر است که طولی استاندارد و مناسب استفاده های مختلف است . کلید کنترل تک دکمه ای نیز بر روی کابل این هندزفری قرار گرفته است که با برای استپ ، پخش ، جواب دادن یا یا اتمام تماس و ... قابل استفاده است.

این هندزفری از کیفیت صدای بالایی بر خوردار است هنگام گوش دادن به موسیقی یا ... گوش هایتان راحت خواهند بود و شما از صدایی که گوش می کنید لذت خواهید برد.