هدفون بی سیم بروفون مدل BO4

بازدید : 953   |      

کد محصول : eks-headphone-borofone-bo4

برند : بروفون
مدل : bo4
نوع اتصال : بدون سیم
تا 4 ساعت توانایی پخش موزیک یا تماس

هدفون وایرلس بروفون مدل BO4 از هدفون های کاربردی این برند است پرا که علاوه بر اتصال از طریق بلوتوث ، از کارت حافظه و سیم نیز پشتیبانی می کند .طراحی ساده در عین حال زیبا این هدفون باعث جذابیت آن شده است که هر سلیقه ای آن را می پسندد . 

کیفیت صدای بسیار بالا و واضح در کنار قدرت بسیار بالا ، باعث می شود تا در هر مکانی و زمانی بتوانید از آن استفاده کنید و هر دو گوشی توانایی خم شدن را دارند و به داخل تا می خورد تا در مواقع مصرف نکردن ، فضای کمتری اشغال کند در نتیجه از بابت حمل و نقل نیز مشکلی نخواهید داشت .

BO4 حدود 1/5 ساعت زمان برای شارژ شدن نیاز دارد و با هر بار شارژ به شما امکان پخش 5 ساعت مزیک یا تماس را می دهد و در حدود 200 ساعت در حالت آماده باش قرار می گیرد.

نسخه بلوتوث BO4 پنج است و به شما اطمینان می دهد که صدا با بالا ترین کیفیت به هدفون انتقال خواهد یافت و تا محدوده 10 متری بدون افت کیفیت قابل استفاده است . 

وزن 145 گرمی و طراحی ارگونامیک این هدفون دلیلی است که به گوش هایتان آسیبی وارد نکند و سر ، گردن و گوش ها را در هنگام استفاده های طولانی مدت خسته نکند . 

بر روی هدفون کلید های مختلفی برای کنترل قرار گرفته مانند کم و یا زیاد کردن صدا یا پاسخ به تماس و... و در کنار آن ها قرار گرفتن  میکروفنی با کیفیت و ورودی های های کارت حافظه ، AUX و USB تایپ C ، هر آنچه که برای یک هدفون لازم است را تکمیل کرده است .